Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu

 

V Holešově můžete uhradit poplatek za parkování na placených parkovištích i mobilním telefonem.

 

Jako alternativní možnost ke stávající, tradiční platbě mincemi v parkovacím automatu má platba premiovými SMS několik výhod:

 • Nemusíte hledat hotovost, nebo chodit shánět drobné mince
 • Platbu můžete realizovat z pohodlí Vašeho vozu
 • Parkovací lístek máte pouze v mobilu, takže můžete kdykoliv zkontrolovat čas zaplaceného stání
 • Parkování můžete kdykoliv prodloužit bez nutnosti dojít k parkovacímu automatu a neplatíte dvakrát, díky prodloužení o další časové období
 • Tarif je stejný pro všechna parkoviště v Holešově, můžete tedy mezi parkovišti přejíždět
 • Můžete být upozorněni SMS zprávou na konec doby parkování

 

Jak objednat parkovací lístek mobilem?

 1. Odešlete SMS v tomto tvaru: HOLmezeraRZ vozidla (příklad SMS: HOL 1Z11111) na tel. číslo 90206
 2. Vzápětí je Vám SMS zprávou doručen parkovací lístek. V případě, že Vám parkovací lístek doručen nebyl, NENÍ PARKOVNÉ ZAPLACENO.
 3. Cena SMS parkovacího lístku je 15,- Kč za 45 minut + cena za odeslanou SMS dle tarifu u Vašeho mobilního operátora. Chcete-li objednat delší dobu parkování, odešlete více objednávek, doba parkování se prodlužuje.
 4. Chcete-li být upozorněni SMS 5 minut před koncem zaplacené doby parkování, na konec objednací SMS napšte písmeno U (příklad: HOL 1Z11111 U)
 5. Objednání parkovného pomocí SMS můžete ještě více zjednodušit díky funkci párování s RZ vašeho vozidla. Systém si Vaši RZ zapamatuje s Vaším telefonním číslem a pokud svůj mobil použijete k objednávce, do objednací SMS stačí napsat HOL.
 6. Párovat RZ vozidla a mobilního čísla můžete na stránkách www.parkovacilistek.cz/holesov, nebo také pomocí SMS. Odešlete: HOL REG RZ vozidla na 90206 (příklad: HOL REG 1Z11111)
 7. Párování Vám bude potvrzeno.

 

Budete-li si přát zaparkovat s jiným vozem, pošlete běžnou objednací SMS s požadovanou RZ vozidla. Párování nebude uplatněno.